22. února 2024

Předprodej knihy

Dlouho jsem váhali, zda si sen s vydáním Rozárky uskutečnit přes nakladatelství, ale nakonec jsme se rozhodli jít cestou samonákladu, aby mohla kniha vzniknout přesně podle našich představ. Nejdůležitější pro nás bylo zachovat původní obsah, nádherné ilustrace, použít kvalitní materiál i zpracování. A především zajistit, aby se nevytratila energie, kterou jsme všichni do knihy vložili. K tomu všemu bychom nyní potřebovali i vaši pomoc. Pokud nás podpoříte, budete mezi prvními, kdo si knihu přečte a zároveň také o krok blíž skutečnému štěstí.

Předprodej


30. ledna 2024

Spolupracujeme s Green Cat

Ve spolupráci s neziskovou organizací Green Cat jsme pro vás připravili záložky vyrobené z rostoucího papíru, ve kterém jsou zalisovaná semínka bylinek. Poté, co dočtete knihu, zasadíte záložku do země a vyrostou vám voňavé bylinky.

Kdo jsou Green Cat? Věnují se výrobě ekologických reklamních předmětů a enviromentálním tématům.

Zakoupením záložky zároveň přispíváte vzdělávacímu centru TEREZA, tedy ke vzdělávání dětí a učitelů.

Obrázek

28. ledna 2024

Nové nakladatelství LuStr Books

Dlouho jsme zvažovali, zda knihu S Rozárkou za štěstím svěřit některému z nakladatelství či si jít svou cestou. Nakonec zvítězilo rozhodnutí vydání si knihy na vlastní pěst. Věříme, že nádherné zpracování a poselství knihy si najde svou cestu. Držte nám palce a předem děkujeme za jakoukoliv zmínku mezi vašimi známými či za sdílení na sociálních sítích.

Děkuje nakladatelství LuStr Books22. ledna 2024

Vydání mojí nové knihy

Právě připravujeme knihu S Rozárkou za štěstím. Rukopis je po korektuře a dokončuje se finální grafické zpracování. V březnu budeme ladit detaily s tiskárnou a pak už proběhne samotný tisk. Očekávané vydání je květen 2024.

Obrázek